
Inmiddels zijn we al een aantal weken onderweg en merken we dat mensen en ondernemers onrustig worden. Beide willen graag hulp en geholpen worden, maar hoe dit het beste beste kan is een zoektocht voor vele.
Ik zie ondernemers juist nu een afwachtende houding aannemen en klanten niet begeleiden, een gemiste kans.
Klanten hebben je hulp nog steeds nodig, maar zoeken dit nu elders, bij ondernemers die nu opstaan en hulp bieden.
Hoe loyaal ben jij aan je klanten in deze tijden? Hoe loyaal denk jij dat je klanten zijn als jij nu niets voor ze doet? Een pittige podcast waar je hopelijk van wakker geschud wordt om aan de slag te gaan met je zichtbaarheid!
Priscilla Traets
Priscilla (1987) is al jarenlang werkzaam geweest als online marketeer voor verschillende bureaus, in 2013 richtte ze haar bureau Nextresult Internet Marketing op. Naast ondernemer is Priscilla ook moeder van een zoontje, en wil ze door middel van dit blog andere ondernemers inspireren op het gebied van online marketing met een personal touch.
Isabel Miller
Partiendo interpretaris sit et, cu pro minim mollis. Audire voluptua salutandi nec te, ne erat perfecto antiopam cum, eos an corpora suscipiantur.